آئین تجلیل از صد رستوران برتر ایران

سرزمین ما ایران دارای منابع غنی انرژی و زیبایی های فراوان سمعی و بصری و کشوری پر از جاذبه های گردشگری می باشد. با توجه به ثبت مهمان نوازی ایرانی در یونسکو و هم افزایی فرهنگ اسلامی با ویژگی های اقلیمی در طول سال های گذشته، تنوع غذایی در کشور روز به روز در حال گسترش بوده به طوری که می توان گفت غذا به عنوان یکی از نیازهای اساسی انسان نقش بی بدیلی در زندگی ما ایفا می کند.

شاید محدودیت در اجرای برخی از تفریحات سبب شده غذا و خوراک به عنوان بزرگترین تفریح ایرانی ها در سالیان گذشته شناخته شود. بر همین اساس هر روز شاهد افزایش مراکز تهیه غذا و خوراک بوده و در حال حاضر به عنوان شغلی جذاب و کارآفرین در جامعه شناخته می شود. ازدیاد بی وقفه این مراکز در کشور و ورود افراد بعضآ غیرحرفه ای در این صنعت سبب شده است که شناخت مجموعه هایی با بالاترین کیفیت و خدمات به عنوان اصلی مهم برای عموم مردم باشد.

گروه بین الملل فرازمان با سابقه برگزاری همایش های ملی و نمایشگاه های بین المللی مختلف از جمله جشنواره بزرگ رستوران محبوب در چهار سال متوالی در کشور قصد دارد با همکاری گروهی حرفه ای از صاحب نظران و فعالان صنعت گردشگری و غذایی و نام آوران این عرصه ، اولین همایش برندینگ در حوزه رستورانی را برگزار نماید. “آئین تجلیل از 100 رستوران برتر ایران” عنوان مراسمی هست که در تاریخ 1 آبان ماه در سالن خواجه نصیر مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

در پایان این مراسم و پس از کارشناسی ها توسط کارگروه تخصصی، برندهای برتر رستورانی کشور معرفی شده و از آنها بابت حضور مستمر و برندسازی تقدیر و تجلیل خواهد شد. بی تردید تجربه تیم اجرایی و کمک بی دریغ علاقه مندان به این حوزه، می تواند زمینه ساز برگزاری بهینه و بی نظیر این همایش ملی شود.